Kurzy

Až do 19.8.: Dočasným správcem MPR je Ilona Fišerová, kontakt na e-mailu jablonne@mahaphalarama.cz, nabízí se proto možnost přijet na libovolně dlouhou dobu praktikovat v ústraní bez učitele. Od 20. 8. již nebude pro centrum nikdo trvale k dispozici jako správce a je možné se přihlašovat pouze na avizované kurzy.

9. 8. – 11. 8.Společné meditační setkání organizované pardubickým Buddhistickým spolkem DÓAN zaměřené na společnou formální praxi (tj. společná meditace v sedě několikrát za den), sdílení zkušeností (možnost diskuzí o Dhammě) a rozvíjení buddhistické théravádové komunity (např. společná přípravy jídla, pomoc s drobnými pracemi v centru), přihlášky nebo případné dotazy na doan.pardubice@gmail.com.

23. 8. – 1. 9.Kurz meditace mettá a vipassaná s malajským učitelem Visu Theo, více informací viz https://www.centrumlotus.cz/visu-theo/. Stále je možné se přihlašovat u organizátorky kurzu Julie Honyšové, na e-mailu julhonysova@volny.cz.

23. 9. – 7. 10.: Kurz s laickým učitelem Dassanou – uvolnilo se několik volných míst, organizátor kurzu Jiří Pavlík, objednávky ubytování a tím rezervace místa na kurzu na webu http://dajaka.cz/kurzy-c7/, je též možné přijet na druhý nebo první týden.

25. 10. – 28. 10.Společné meditační setkání, organizované Buddhistickým spolkem DÓAN, zaměřené na společnou formální praxi, sdílení zkušeností a rozvíjení buddhistické théravádové komunity, přihlášky nebo případné dotazy na doan.pardubice@gmail.com.